چگونه مودم كوالكام را نصب كنم؟نصب Qualcomm بر روي كامپيوتر و تبلت-چگونگي روش نصب مودم كوالكام Qualcomm 3g modem بر روي كامپيوتر و لپ تاپ و تبلت-مودم اندرويد ساپورت-Qualcomm-Android Support-مودم همراه براي نصب دستي روي تبلت-اينترنت همراه براي تبلت-مودم سيار-مودم يو اس كارت-مودم3g-تري جي مودم-Qualcomm 3g modem-usb cart-Qualcomm gsm modem-امريكائي اصل كوالكام- wireless router

چگونگي روش نصب مودم كوالكام Qualcomm بر روي كامپيوتر

 

شيوه نصب مودم بر روي رايانه

نصب خودكاربر روي رايانه و تبلت:

چگونه مودم كوالكام را نصب كنم؟مودم كوالكام Qualcomm يك در پوش  نيمه كشويي دارد كه براحتي باز ميشود و سيمكارت را داخل جايگاه آن گذاشته و سپس در پوش را سرجايش ميگذاريد.

داخل مودم كوالكام Qualcomm تمامي داريورهاي سيستم عامل هاي موجود قرار گرفته و بمحض اتصال به پايانه يو اس بي، مودم بطور خودكار نصب ميشود.
بعد از نصب مودم سيمكارت داخلي را شناسايي كرده و براحتي به اينترنت متصل ميشود.
مع الوصف چنانكه شما مايل بساختن يك اتصال جديد براي سيمكارتتان هستيد مطابق شكل ذيل دگمه هاي فايل-ستينگ- نيو را زده و يك نيو اي پي ان ساخته (تحت هر نام دلخواه و در كادر APN را نوشته و ديال نامبر را همان ستاره 99 مربع نوشته) و دست آخر گزينه اوكي را ميزنيد و هميشه اين اتصال پيش گزينه ميشود.و نيز راه ديگري هست و آن اينكه دكمه سيرج را زده و مودم شبكه هاي فعال را جستجو كرده و آن اپراتوري كه سيمكارتش در مودم قرار دارد را انتخاب و دكمه ست را ميزنيد

براي پيام كوتاه و يا مكالمه و يا شارژ سيمكارت ... از دكمه هايي كه در بخش ستينگ و ديگر بخش ها وجود دارد استفاده نماييد.

چگونه مودم كوالكام را نصب كنم؟

چنانكه در اتصال به اينترنت دچار مشكل شديد ميتوانيد به بخش هاي پشتيباني سايت مراجعه نموده و يا با شماره تلفن ما تماس حاصل فرماييد.
شما ميتوانيد فعلا به اين سايت ما مراجعه نموده و پاسخ بسياري از سوالاتتان را دريافت نماييد:

www.pp.i8i.ir
پرسش و پاسخ

در مورد تبلت ها نيز ميبايست با انجام يك پيكر بندي اي پي ان مربوطه را ساخته و توسط آن به اينترنت وصل شويد..

بالاي صفحه

Free counter and web stats

توجه:
تبلتهايي كه داراي قابليت سيمكارت داخلي نيستند ميبايست براي استفاده از اينترنت همراه از مودم هاي بيروني استفاده كرد.البته در تبلت ها از آنجا كه داراي حافظه تعبيه شده نسبتا ناچيزي ميباشد امكان قرار دادن درايور همه انواع مودم ها نيست و تعداد معدودي از مودم هاي سيمكارتي در آن تعريف شده كه بيشتر آنها را مودم هواوي تشكيل ميدهد. 

براي نصب مودم هاي تعريف شده هواوي بر روي تبلت ها چندان دچار زحمت نخواهيد شد چراكه تبلت وسيله وصل شده را بطور خودكار شناسائي شده و پيكربندي لازمه انجام گرفته و چنانكه بسته اينترنتي سيمكارت مربوطه فعال شده باشد بسهولت به اينترنت وصل خواهيد شد.
ولي در مودم هاي معرفي نشده ميبايست مودم را به تبلت شناسانيده و اينكار با ايجاد يك نيو اي پي ان انجام ميگيرد. ولي ممكن است در بعضي تبلت ها مثل ايسوس اينكار با موفقيت انجام نگيرد و يا حتي ممكن است كه ناچار شويد فريم وير آنرا بروز نماييد.

در بخش نصب مودم سيمكارتي روي تبلت و پرسش و پاسخ به بسياري از سوالات و ابهامات شما كاربران عزيز در ارتباط با مودمهاي سيمكارتي تبلت ها و انتخاب يك تبلت مناسب براي شما، پاسخ داده شده است. مطالعه اين بخش را بشما توصيه ميكنيم.

Free web page counter