-نحوه خريد اينترنتي از فروشگاه اينترنتي كبوتر-
مودم همراه تبلتي-اينترنت همراه-مودم همراه تبلتي-مودم جيبي3G--مودم همراه-اينترنت همراه-مودم مسافرتي-فلش مودم-GSM مودم-مودم يوااس بي كارت-مودم ديتا كارت-مودم امريكايي اصل-مودم كوالكام-EDGEمودم-مودم3.5G-HSUPA-HSUPA-USB Modem-QULCOMM HSUPA-GSM/GPRS/EDGE مودم تبلتي

شيوه هاي مختلف خريد اينترنتي حساب بانكي فرم خريد ارتباط با ما درباره ما

نحوه خريد مودم براي هموطنان تهراني:

تحويل كالا توسط پيك در تهران:
خريد اينترنتي براي تهراني هايمان بسادگي انجام ميگيرد.ابتدا مشخصات خود را تلفني و يا توسط پيام كوتاه و يا از طريق پر كردن فرم خريد و حتي از طريق صندوق پستي بما اعلام كرده و ما نيز  مودم درخواستــي را بعد از گرفتــن يك تســت حداقل يكساعتي زير بار و تائيد سلامــت كــامل آن، برگــه ضمانت نامه را با مشخصات مشتريان چاپ كرده و مودم را بسته بندي و توسط  پيك ارسال مينماييم . لازم به ذكر است كه:
 براي تهران لازم نيست مبلغ كالا را قبلا بپردازيد بلكه وجه كالا را به پيك ارسالي ما پرداخت خواهيد كرد و هزينه پيك بسته  به فاصله متفاوت خواهد بود.

خريد اينترنتي مودم تبلتي از فروشگاه اينترنتي كبوتر نحوه خريد اينترنتي مودم  براي مشتريان شهرستاني:
براي شهرستاني هاي عزيز سه راه براي خريد وجود دارد :

1- خريد توسط واريز وجه بحساب بانكي ما:
مزايا:  تست رايگان كالا + هزينه ارسال 3000 تومان  براي سراسر ايران

هزينه ارسال در تهران بيش از 5 هزار تومان است!

ابتدا ميبايست تلفني با ما هماهنگي لازم را بعمل آورده و سپس وجه كالا باضافه  هزينه ارسال توسط پست پيشتاز را بحساب بانكي ما واريز نموده و آنگاه فرم خريد  كالا را پر كرده و ارسال نمايند. (براي اين منظور هيچ نيـازي به عضويــت در سايت نيست) ما نيز مودم را بعد از گرفتن تست بسته بندي و بهمراه كارت ضمانت كالا توسط پست پيشتاز بمقصد ارسال مينماييم.

توجه داشته باشيد كه در اين شيوه از خريد كمترين وجه را در ارتباط با هزينه ارسال ميپردازيد چراكه در روش پرداخت در محل كه براي شهرستاني هاي عزيز قرار داده ايم هزينه پرداخت اين نوع سرويس به عهده مشتري ميباشد.

2- خريد كالا و پرداخت مبلغ در محل تحويل:
معايب:  پرداخت هزينه تست كالا و ارسال سرويس ويژه بعهده مشتري
پرداخت 3هزار تومان هزينه تست، (در صورت تمايل به تست كامل كالا) + حداكثر 12 هزار تومان هزينه سرويس ويژه

اين شيوه از خريد كالا كه كمابيش متداول ميباشد شما پس ار پر كردن فرم و ثبت سفارش و اطلاع دادن بما از طريق تلفن، كالايتان توسط سرويس ويژه ارسال شده و مبلغ كالا را به اضافه هزينه اين سرويس ويژه به مامور پيك ميپردازيد.
توجه:
1- در اين نوع سرويس، هزينه تست كالا و نيز مبلغ سرويس ويژه كه در حدود ده الي 15 هزار تومان است بعهده شما مشتري گرامي ميباشد.
2- از آنجا كه ممكن است خريدار بعد از سفارش و قبل از تحويل كالا توسط مامور پيك از خريد خود انصراف دهد لذا سفارش دهنده ميبايست مبلغ پانزده هزار تومان را بعنوان وديعه (يعني هزينه هاي ايجاد شده سفارش كالا توسط مشتري) و پيش پرداخت بحساب بانكي واريز نمايد.

3- خريد مودم توسط يك آشنا در تهران:
از آنجا كه خريد نقدي مودم (پرداخت وجه كالا قبل از دريافت آن از راه دور) كمي غير مطمئن بنظر ميرسد و نيز سرويس ويژه گران تمام ميشود، راه سوم اينست كه توسط يك دوست و يا آشناي خانوادگي كه در تهران اقامت دارند نيز ميتوانيد مودم را از ما (خريد حضوري و يا توسط پيك) تهيه كرده و ايشان كالاي خريداري شده را برايتان ارسال نمايند.

خريد حضوري

مشتريان تهراني ميتوانند با وقت گرفتن از ما، خريد حضوري داشته باشند و هرينه پيك را نيز نپردازند.
از آنجا كه مودم شما حدااكثر 3 ساعت زير بار رفته و آزمايشات لازم براي صحت كار آن بعمل ميايد و نيز لازم است كه برگه فروش و ضمانت كالا و برچسب مخصوص براي آن تهيه شود لذا لازم است حتي المقدور فرم خريد را پر و ارسال نموده و تلفني براي تحويل آن وقت بگيريد.

-خريد اينترنتي  مودم همراه از فروشگاه اينترنتي كبوتر

بالاي صفحه

 
 
Free counter and web stats