مودم جيبي براي انواع وسايل داراي واي فاي- مودم سيمكارتي با درايور اندرويد براي نصب روي تبلت-روتر جيبي پاوربانك- مودم روتر جيبي پاور بانك- مودم روتر جيبي واي فاي دار پاور بانك حيم-مودم اندرويد ساپورت-مودم همراه براي تبلت-اينترنت همراه براي تبلت-مودم جيبي سيمكارتي-مودم همراه سيمكارتي واي فاي دار-مودم سيار-مودم يو اس كارت-مودم3g-تري جي مودم-3g modem-usb cart-gsm modem-
HUAWEI E1750-HUAWEI E173-HUAWEI E150-HUAWEI E1551-HUAWEI E1552-HUAWEI E1691-Huawei E1752-Huawei E1916-HUAWEI EC122-HUAWEI EM770W-support Android-Huawei D25HW-Huawei E5832-Huawei E5220-Huawei 5332 WiFi 3G router
HUAWEI D25HW 3G Mobile WiFi Router,Pocket WiFi 3G wireless modem,EDGE wireless modem,GPRS wireless modem,WIFI wireless router,3G wireless router,4G wireless router
 wireless router

مودم هاي USBكارتي معرفي شده در تبلت

Huawei E1750
Huawei E173

Huawei E150

Huawei E160
 

مودم USB سازگار با تبلت - ارزان قيمت

MARS
Across
Qualcomm
HSPA-E1750
HSPA
 

روش نصب مودم دانگل
 روي تبلتهاي اندرويدي

 

مودم هاي جيبي
WiFi 3G Router 

Huawei D25HW
Huawei E5832
Huawei E5220
Hame MPR-A1
روتر جيبي پاوربانك
مقايسه پاوربانك با:
ئي موبايل و E5220
ZTE MF62
ruby RW01
 

مودم روتر وايرلس با پشتيباني از مودم  3G

Vodafon HG556a
 

نكاتي چند درباره مودم هاي تبلت خور:

سايت پر بازديد قبلي ما در ارتباط با مودم هاي پيشرفته سيمكارتي يو اس بي بود www.3g.wee.ir  ولي مدت هاست كه تبلت ها وارد بازار شده اما گروهي از تبلت ها فاقد سيمكارت داخلي ميباشند و از آنجا كه گزينه هاي اتصال به اينترنت بسيار متنوع تر از سابق شده است ولي همچنان گزينه اتصال به اينترنت از طريقWIFI (بدون سيم) و نيز اتصال به اينترنت از طريق سيمكارت و جديدا مخلوطي از اين دو گزينه بسيار پر كاربرد شده است.
و همچنين از آنجا كه شركت هاي معتبر هركدام محصولات خاصي با توجه به اين دو گزينه توليد كرده اند لذا ما بر آن شديم سايت جديد را بر اساس معرفي مودم هايي كه براي تبلت ميتواند مفيد باشند، بسازيم كه در آن بجاي معرفي يا گروه بندي مودم ها، شركت هاي سازنده را گروه بندي كرده و محصولاتي كه از آنها موجود داريم و يا داشتيم را در بخش هاي مربوطه مياوريم.
شما ميتوانيد در ذيل خلاصه اي از بخش هاي مختلف اين سايت را مشاهده كرده و سپس با دكمه زدن وارد بخش مورد نظرتان بشويد.


 
 
1- مودم تبلتي -  جيبي -  واي فاي دار - روتردار  هواوي    Huawei
HUAWEI E1750-HUAWEI E173-HUAWEI E150-HUAWEI E1551-HUAWEI E1552-HUAWEI E1691-Huawei E1752-Huawei E1916-HUAWEI EC122-HUAWEI EM770W-support Android-Huawei D25HW-Huawei E5832-Huawei 583-Huawei 5332 WiFi 3G routerهواوي در واقع از اصلي ترين شركت هاي توليد كننده مودم سيمكارتي ميباشد چراكه داراي توانمندي هاي انكارناپذير در امر ساخت اپراتورهاي همراه بوده و به الطبع مودم هايي كه طراحي و توليد ميكند ميتواند بهترين و مطمئن ترين گزينه براي انتخاب باشند. اين شركت چيني الاصل بوده و همواره در صدد رقابت با شركت هاي بزرگ و جا افتاده اي همچون لينك سيس امريكايي (در امر مودم) و گالكسي (در امر تبلت و گوشي) ميباشد و محصولاتش نيز روز بروز گرانتر و متنوع تر و با كيفيت بالاتر به بازار هاي جهاني عرضه ميشود.
نكته مهمي كه لازم است درباره محصولات اين شركت بدانيد اينست كه هواوي بخشي از محصولاتش را بسفارش اپراتور هاي ديگر ميسازد و عنوان آنها را برروي محصولات حك ميكند و تا جاييكه مصرف كننده ممكن است تصور كند كه اين محصول متعلق به آن اپراتور سفارش دهنده است  در حاليكه اگر دقت كنيد نشان هواوي در يك پلاك در زير و يا گوشه اي از محصول خواهيد ديد و نيز داخل نرم افزار نصب شده نيز شناسنامه محصول را مشاهده خواهيد كرد.

در اين سايت شما با محصولات پر كاربردي از اين شركت آشنا خواهيد شد. و در حال حاضر مودم هاي سمت راست صفحه در بخش هواوي بروز شده اند و ميتوانيد با دكمه زدن بر روي آنها وارد توضيحات شويد.
ورود به بخش مودم هاي تبلتي -  جيبي -  واي فاي دار - روتردار  هواوي    Huawei


مودم هاي مناسب تبلت با عنوان تجاري تي پي لينك TP-LINK
3G wireless modem,EDGE wireless modem,GPRS wireless modem,WIFI wireless router,3G wireless router,4G wireless router

تي پي لينك يكي از مشهورترين سازندگان مودم ميباشد و در تايوان بوده و همواره خود را رقيب شركت مثل ديلينك ميداند و سعي دارد تا با تنوع محصولات و پايين آوردن قيمت و پشتيباني خوب از مشتريان بتواند گزينه كاملا مطمئني براي كاربران محصولات شبكه و اينترنت باشد.

جديدا تي پي لينك چند مدل خوب از مودم هاي روتر سيمكارتي نيز توليد كرده كه در آينده نزديك بمعرفي آن ميپردازيم.
اين بخش هنوز آماده انتشار نيست!


مودم هاي مناسب تبلت با عنوان تجاري دي لينك   D-LINK
3G wireless modem,EDGE wireless modem,GPRS wireless modem,WIFI wireless router,3G wireless router,4G wireless router

شركت ديلينك از مشهور ترين شركت هاي سازنده مودم و لوازم شبكه در جهان ميباشد و نامي آشنا براي همه دست اندركاران بوده و تا كنون همگام با افزايش نيازهاي شبكه و ايجاد راه حل هاي جديد بتوليد انواع متنوعي از مودم ها پرداخته است.
البته ما در اين سايت صرفا مودم هايي از اين شركت را معرفي ميكنيم كه در ارتباط با مودم هاي سيمكارتي بوده و با ديگر محصولات آن نيز كاري نداريم!
اين بخش هنوز آماده انتشار نيست!


4- مودم هاي ارزان قيمت معرفي نشده ولي سازگار در تبلت هاي اندرويدي
4- مودم هاي معرفي نشده ولي سازگار در تبلت هاي اندرويدي

مودم هاي سيمكارتي داراي يو اس بي كه در تبلت ها (و در واقع سيستم عامل اندرويد) معرفي نشده اند در حال حاضر دوگونه هستند يك گروه از آنها كه داراي عنوان تجاري ثبت شده بوده و به اصطلاح داراي ليسانس توليد ميباشند اما فعلا در تبلت ها معرفي نشده اند و گروه دوم مودم هاي بدون عنوان و ثبت نشده كه اصطلاحا نو برند ميگويند.

از آنجا كه توليد تحت عناوين تجاري مستلزم صرف هزينه هاي سنگين بوده از قبيل ماليات هاي خاصي كه بتوليدكنندگان تحميل ميشود شيوه اي ديگر از توليد رايج شده كه در طي آن توليد كننده سخت افزار و نرم افزار هاي لازم را از منابع مختلف تهيه كرده و مودم تبلتي معرفي نشده  روانه بازار مينمايد.
از ويژگي بارز اين محصولات عدم درج شماره سريال بر روي كالاي توليد شده ميباشد كه در واقع قابل پيگيري قانوني نميباشد.
نكته جالب توجهي كه اكثرا از آن غافل هستند و بسياري از فروشندگان با عدم اطلاعات فني مبادرت به تبليغ در مورد آن ميكنند اين است كه در مورد اين مودم ها عنوان ميشود كه مثلا ساخت كوالكام است يا شركت SHPA آنرا توليد كرده !! در حاليكه شركت كوالكام مودم توليد نميكند بلكه فقط قطعات آنرا توليد ميكند و هيچ شركت توليد كننده اي تحت اين عنوان وجود ندارد كه خود مودم را توليد كرده باشد!!
و همچنين SHPA  عنوان پروتكلي از اپراتور سوم ميباشد و شركتي نداريم كه داراي چنين عنواني بوده و مودم سيمكارتي توليد كند.

البته شما ميبايستي در خريد اين توليدات بايد بسيار دقت نظر داشته باشيد كه مودم مورد نظرتان حتما از مواد اوليه (چيپ ست) مرغوب و بي نقص تهيه شده باشد و حتي المقدور از ضمانت نامه رسمي توسط فروشنده هم برخوردار باشد.

ما مودم هايي كه بدون نشان تجاري بشما عرضه ميكنيم از قيمت به النسبه پايينتري برخوردار بوده و ضمانت يكساله داشته و چنانكه خوب از آن مراقبت نماييد تا سالها خواهيد توانست از آن استفاده نماييد.
5 مدل زير از مودم معرفي نشده در تبلت در سايت موجود است:

 


5- مودم سيمكارتي بي سيم - واي فاي دار    WiFi 3G Router
HUAWEI D25HW 3G Mobile WiFi Router,Pocket WiFi-3G wireless modem-EDGE wireless modem-GPRS wireless modem-WIFI wireless router-3G wireless router-4G wireless routerجديدا گزينه اي از مودم هاي سيمكارتي كه بدون دارا بودن گيره يو اس بي كه از
 طريق امواج به وسيله مورد نظر اعم از رايانه و گوشي همراه و تبلت دستگاه بازي و نيز تلويزيون هوشمند ميتواند ارتباط برقرار كرده و به اينترنت اپراتور سيمكارت مربوطه وصل شود  ببازار آمده و علي رغم قيمت بالايي كه دارد بسيار جذاب و مورد توجه كاربران ميباشد.
ما سعي كرديم با وجود اينكه اين مودم ها را در بخش هاي مربوط به عناوين تجاري مختلف معرفي كرديم اما بطور مجزا نيز آنها را در اين بخش درج نماييم تا برايتان مقايسه اي آسانتر مقدور باشد.


6- مشاوره
پرسش و پاسخ هاي متداول  در ارتباط با نصب مودم سيمكارتي بر روي تبلت- راهنماي نصب مودم روي تبلت اندرويدي- راهنماي انتخاب يك مودم مناسب براي تبلت- چگونه مودم را روي تبلت نصب كنم؟

از آنجا كه مودم هاي سيم كارتي مسائل و مشكلات فراواني دارند و اساسا منبع و مرجع معتبري كه بتواند پاسخگوي كاربران باشد موجود نيست و بخصوص كه كاربر واقعا نميداند كه از ميان انبوه مودم هاي سيمكارتي و نيز جديدا مودم هاي سيمكارتي جيبي كدام را انتخاب كند و كدام شيوه از اتصال اينترنتي برايش مناسب تر و مقرون بصرفه تر ميباشد، سعي خواهيم كرد در قالب سوال و جواب به اساسي ترين سوالات شما دوستداران اين وسيله جديد پاسخ هاي لازم را بدهيم.

در ضمن پيكر بندي مودم سيمكارتي يو اس بي داري كه كه در فهرست تبلت ها موجود نيست را در اين بخش ميتوانيد مطالعه نماييد.

همچنين در اين بخش ميتوانيد تجارب خود را با ما در ميان بگذاريد تا با نام خودتان آنها را منتشر نماييم.
اين بخش هنوز آماده انتشار نيست!


7- قيمت ها و موجودي بروز شده
قيمت مودم هواوي-قيمت مودم تي پي لينك-قيمت مودم دي لينك-قيمت مودم كوالكام- قيمت مودم سازگار با تبلت آندرويدي

از آنجا كه متاسفانه اخيرا قيمت ارز و نيز خدمات عمومي روزبروز در حال تغيير و تحول است ديگر بروال سابق نميتوان در پاي هر محصول قيمتي را ثبت كرد و در دو سال اخير بزرگترين گرفتاري ما همين بوده كه تلفن هاي اعتراضي را توجيح كرده و قيمتي كاملا متفاوت با آنچه در سايت هست را ارائه دهيم به همين دليل در اين سايت براي هيچ كالايي قيمت درج نكرده و در يك صفحه جداگانه قيمت روز آنرا همواره بروز مينماييم.


نحوه خريد اينترنتي مودم- نحوه خريد اينترنتي مودم تبلتي- نحوه خريد اينترنتي لوازم جانبي تبلت- نحوه خريد اينترنتي مودم هواوي ديلينك تي پي لينك مخصوص تبلت هاي اندوريدي و ويندوزي

8- خريد اينترنتي از فروشگاه

دراين بخش توضيح جامعي در ارتباط با مفهوم فروشگاه اينترنتي خواهيم داد چرا كه متاسفانه هنوز بعد از سالياني طولاني كه از عمر فروشگاه هاي اينترنتي ميگذرد بدلايل زياد از جمله شيوه هاي غلط بعضي از صاحبان فروشگاه ها و نيز انتظارات ناممكن خريداران از اين مفهوم، تعابير غير واقعي ايجاد شده و بهمين خاطر شايد قريب به 70 درصد از خريدهاي اينترنتي بمرحله انجام خود نميرسد!! و اين در واقع و در اصل بضرر خريداران اينترنتي است چراكه با عدم درك صحيح از اين امكان خوب مناسب با زمان و شرايط فعلي، خود را از چنين موقعيتي محروم كرده و تن به شيوه هاي غير متعارف و سنتي ميدهند.
بهرحال اين بخش از سايت براي آشنايي با نحوه خريد اينترنتي و شماره حساب بانكي و نحوه درخواست تبلت مورد نظرتان ميباشد.
ورود به بخش:  خريد اينترنتي


ارتباط با فروشگاه اينترنتي كبوتر- نشاني - تلفن ثابت- تلفن همراه-پست الكترونيكي ارتباط از طريق فرم اينترنتي با فروشگاه كبوتر
9- ارتباط با ما

در اين صفحه نيز تمامي راه هاي ارتباطي با ما و سايت را چه حقيقي و چه مجازي درج نموده ايم تا بدين وسيله دسترسي شما با ما كاملا امكان پذير شود.

شما بسهولت ميتوانيد نظرات و پيشنهادات و تجارب و نيز اخبار جديد در مورد تازه هاي اتصال به اينترنت با ما و توسط پيام گير در ميان بگذاريد.ورود به بخش:  ارتباط با ما


آخرين اخبار مربوط به تازه هاي تبلت- آخرين اخبار مربوط به گوشي هاي همراه- خبر هاي داغ گوشي موبايل- خبرهاي تازه درباره اندرويد - اخبار تازه درباره شركت هاي توليد كننده تبلت
10- اخبار تازه هاي مودم و تبلت و اپراتور هاي همراه

براي اطلاع از تازه هاي مربوط به مودم هاي سيمكارتي و تبلت ها و اپراتور هاي همراه ميتوانيد به اين صفحه مراجعه فرماييد.
در اينجا سعي خواهيم كرد اخبار را با منابع آن در اختيارتان قرار دهيم و نيز بسيار سپاسگذار خواهيم شد كه ما را در اين مهم ياري بفرماييد و آنها را با نام شما و نشاني سايت يا وبلاگ شما درج خواهيم كرد و اين عمل به پيك رنك سايت و وبلاگ شما كمك خواهد كرد.
متقابلا شما نيز ميتوانيد نشاني ما را در سايت خود درج نماييد.
اين بخش هنوز آماده انتشار نيبست!

ورود به بخش:  ارتباط با ما

 
كاربران عزيز!
همچون گذشته سعي خواهيم كرد كه در بخش مشاوره، شما را با نيازتان آشنا كرده و سپس نحوه پاسخگويي دقيق به آنرا برايتان توضيح دهيم تا:
بهترين آنچه را كه نياز داريد و مي پسنديد انتخاب كنيد.
بالاي صفحه

روتر جيبي پاور بانك حيم و مودم هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر، يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت

مودم روتر هاي جيبي پاور بانك حيم و هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر !

يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت!

روتر جيبي پاور بانك حيم و مودم هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر، يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت

در تبلتهاي بدون سيمكارت داخلي، براي اتصال به اينترنت ميبايست از مودم هاي بيروني (و بطور كلي دانگل - يو اس بي دار) استفاده كرد.اين مودم ها از طريق پايانه يو اس بي (ميني يا ميكرو) به تبلت متصل شده و توسط سيستم عامل اندرويد به پردازشگر تبلت (يا گوشي) معرفي شده و تعاملات لازم انجام ميگيرد. و بطور كلي بصورت بشناس و اجرا كن (P&P) و خودكار انجام ميگيرد.
البته از آنجا كه سيستم عامل اندرويد عمدتا بر روي گوشي و تبلت تعبيه شده و اين دو وسيله همراه قاعدتا داراي حافظه محدود و ناچيزي هستند، امكان قرار دادن درايور همه انواع مودم هاي يو اس بي دار در اندرويد نيست كما اينكه شايد هزاران مدل و صد ها عنوان تجاري از اين دست از مودم هاي يو اس بي دار در بازار وجود داشته باشند. در نتيجه تعداد معدودي از مودم هاي يو اس بي دار در آن تعريف شده كه بيشتر آنها را مودم هاي هواوي تشكيل ميدهد.

اگر چه شما براي نصب مودم هاي تعريف شده هواوي بر روي تبلت و گوشي ها چندان دچار زحمت نخواهيد شد چراكه در تبلت و گوشي، وسيله وصل شده بطور خودكار شناسائي شده و پيكربندي لازمه انجام ميگيرد و چنانكه بسته اينترنتي مربوطه فعال شده باشد بسهولت به اينترنت وصل خواهيد شد. مع الوصف بدليل ابتدايي بودن سيستم عامل اندرويد باز هم احتمال عدم موفقيت اتصال به اينترنت را خواهيد داشت!

در اين سايت سعي ما براين است كه با آشنا كردن كاربران اينترنتي به محصولات مشترك شركت حيم و هواوي (روترهاي سازگار با مودم هواوي E173 ) راه حل ساده و آسان و قطعي جهت  اتصال به اينترنت تبلت و گوشي همراه (موبايل) را معرفي كنيم.
لطفا براي ورود به سايت پاور بانك حيم دكمه بزنيد!>> www.hame.i8i.ir

Free web page counter