توصيف كامل مودم هواوي روتر سيمكارتي 3G-WiFi Router-3G-Huawei Vodafon HG556a-تبلت خور اندرويد ساپورت Vodafon HG 556a ADSL 2+Ethernet /USB Combo Router-مودم اندرويد ساپورت-Vodafon HG 556a ADSL 2+Ethernet /USB Combo Router-HUAWEI- VODAFONE HG556A مودم روتر وايرلس پرسرعت هاوويي-ADSL-مودم روتر اي دي اس ال با پشتيباني از مودم يو اس بي كارتي-امريكائي اصل كوالكام- wireless router

شرح كامل مودم هواوي Huawei Vodafon HG556a-WiFi Router-3G

Vodafon HG556a
 

توصيف كامل مودم

مرور كلي به ويژگي هاي شاخص در مودم روتر وايرلس هواويي با پشتيباني از 3G

300 مگابيت سرعت دريافت
بي سيم (وايرلس) سري N
پشتيباني كامل از دو سيستم اينترنتيADSL و ADSL+2 و GPRS و همسازي كامل يا كليه خدماتي هاي ايراني
4 پورت ورودي شبكه LAN
داراي پايانه USB براي وسايل جانبي يو اس بي دار مثل چاپگر، حافظه بيروني (هارد اكسترنال)، حافظه همراه (كول ديسك) ... و آنها كه مجهز به سيستم بي سيم (وايرلس) هستند.
داراي يك پايانه USB (جايگاه مجزا) براي مودم سيمكارتي
پشتيباني از VOIP و دو پايانه تلفني (پورت RJ-11) براي استفاده از سرويس VOIP
ديوار امنيتيQoS
طراحي زيبا و يك آنتن داخلي
قابليت TR-069 براي نصب خودكار براي شركت هاي خدماتي
پوشش دهي بي سيم تا 100 متر و 300 متر فضاي باز
پشتيباني از 32 كاربر بطور بي سيم
داراي سي دي نصب و راهنماي فارسي
داراي سيم رابط (كابل) و منبع تغذيه (آداپتور) و جداكننده (اسپليتر) و گيره ديواري
داراي يك سال ضمانت معتبر
نصب مودم توسط كارشناس ما
ارسال به تمامي نقاط ايران

حداقل تعداد براي همكار 5 عدد

مودم  HUAWEI Vodafon HG556a روتر پرسرعت رايانه شما را به اينترنت متصل كرده و ضمن دسترسي با سرعت بالا به  اينترنت از حفاظت هاي امنيتي (حملات و دستبردهاي اينترنتي) نيز برخوردار خواهيد بود.
شما ميتوانيد بخوبي اسناد بزرگ صوتي تصويري را دريافت نموده راديو گوش داده و تلويزيون و فيلم تماشا كنيد و نيز رايانه هاي ديگر محل كار خود را با آن به اشتراك بگذاريد با امنيت كامل و بشكل شبكه داخلي و همچنين در حالت  اتصال خارجي (اينترانت) از آن استفاده نمائيد.(router،s built-in DHCP server/NAT functions)

مودم  HUAWEI Vodafon HG556a يك دستگاه مقرون بصرفه و با كارايي بالا براي خانه و دفتر كاري كوچك ميباشد. چرا كه تمامي ملزوماتي كه چنين واحد هاي كوچك نياز دارند را در خود جمع آوري كرده از جمله ADSL 2 / 2 و حفاظت  امنيتي (فایروال و QOS) و سرعت متعارف دريافت داده ها در حداقل 24Mbpsكه بنظر ميرسد كاملا كافي ميباشد.

 

سرعت بالا در  HUAWEI

اتصال به ADSL پایین دست و بالا دست حداقل 24Mbps تا  2Mbps قابل دسترسي ميباشد. دیدن تلویزیون ، گوش دادن به موسیقی و راديو  و پخش در اینترنت ، بازی و تجربه تماس تلفن با صداي صاف و بدون قطعي در حال اتصال به اينترنت... ميتواند بسيار لذت بخش باشد. در حال حاضر در خانه و در دفتر از طریق یک اتصال ساده به این روتر، استفاده چند رسانه ای پيوسته و مخابراتي بدون قطع و وصل  (VoIP) بخوبي با اين مودم امکان پذیر است.

توجه داشته باشيد كه همواره سرعت دريافت (آپلود) در اينترنت معمولا بالا تر از ارسال (دانلود) ميباشد چراكه انجام عمليات بارگذاري در سرور هدف نسبت به رايانه زمان برتر ميباشد و اين فقط يكي از دلايل كندي عمليات ميباشد.

 امنيت در HUAWEI

● QOS چيست؟
حالت امن Quality Of Service یک سرویس جهت بهبود کیفیت ارتباطات می باشد. بعنوان مثال در سرویس هاي VOIP يا Telephony یا Video Streaming که کیفیت و نظم بسته های اطلاعاتی از اهمیت بالایی برخوردار است از سیستمهای QOS استفاده می شود.
معمولا از اين واژه QOS به منظور نشان دادن وضعيت كارآيي يك شبكه استفاده مي‌گردد كه در آن دو شاخص مهم پهناي باند و تاخير مورد توجه قرار مي‌گيرد.
QOS هم راه حلهای سخت افزاری و هم راه حلهای نرم افزاری متداولی دارد. مهمترین عملیاتی که سرویس های QOS انجام می دهند، اولویت بندی کردن بسته های اطلاعاتی ميباشد.

●  ویژگی های امنیتی روتر،جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز به خانه و شبکه دفتر (توسط اينترنت ) از مزاحمان اینترنتی را فراهم می کند (امنیت دیوار آتش با استفاده از روش بازرسی بسته ايSPI و ممانعت از دريافت خدمات مهاجمين DoS انجام ميگيرد)
 SPI شيوه اي است مبني بر بازرسی محتویات تمام عناوين بسته های دریافتی قبل از تصمیم گیری. از براي بسته ها اجازه عبور از کنترل دسترسی به روتر كه با فیلترینگ بسته ها بر اساس پورت و منبع / مقصد آدرس های MAC / IP ارائه شده است. برای کیفیت سرویس (QOS) ، روتر روشي را به اجرا در مياورد كه از جمله و بطور اجمالي چنين ميتوان توصيف كرد:
پشتیبانی از چندین صف اولویت برای فعال کردن یک گروه از کاربران منزل یا دفتر، اتصال به شبکه های صاف از داده های ورودی و خروجی را بدون نگرانی از تراکم ترافیک تجربه شده.
این حمایت های QOS اجازه می دهد تا کاربران  از  انتقال بالاي ADSL برای برنامه های کاربردی مخابراتي مانند VOIP ، جریان چند رسانه ای و بازی بر روی خط در حال اتصال (آنلاين) و دسترسي هايي كه امنيت بالا را لازم دارد از اینترنت لذت ببرند.

دلائل انتخاب مودم برگزيده پرسرعت هاووئي HUAWEI-Vodafon HG556a

بتجربه مشاهده شده كه  كاربران رايانه هر دو الي سه سال يكبار انگيزه قوي براي انتخاب رايانه جديدتر را دارند اما براي وسائل جانبي آن كمتر تمايلي نشان ميدهند چراكه معمولا وسايل جانبي بدليل استهلاك كم و نيز قيمت نسبتا بالاي آن و نيز موارد ارتقاء جزئي كم وسايل جديدتر، انگيزه چنداني براي بروز كردن اينگونه ادوات جانبي  براي كاربران باقي نميگذارند در حاليكه رايانه هاي جديدتر نه تنها قيمت آنها كمتر بلكه موارد مزيت هاي افزوده شده آنچنان است كه يك كاربر حتي معمولي نميتواند از آن صرفنظر كند.

بنابراين براي تهيه وسايل جانبي معقول تر بنظر ميرسد كه با دقت فراوان و بدون توجه به قيمت آنها آخرين فن آوري موجود را انتخاب كنيم تا بتوانيم بهترين خريد را داشته باشيم.

 در اين سايت بيش از 20 نمونه از مودم هاي پر سرعت را قرار داده ايم اما به خريداران توصيه ميكنيم بهتر است كه حتي المقدور از ميان مودم وايرلس پرسرعت، HUAWEI-Vodafon HG556a را انتخاب كنند چرا كه داراي مزيت هاي ذيل است:

1- مودم  وايرلس پرسرعت HUAWEI-Vodafon HG556a داراي بيشترين سرعت  نسبت به نمونه هاي ديگر است:
ممكن است بگوييم كه اكنون كه حداكثر سرعت اينترنت قريب به دو مگا بيت بر ثانيه است چه نيازي به اين سرعت وجود دارد؟ ولي فراموش نكنيم كه همين دو سه سال اخير حداكثر سرعت اي دي اس ال خانگي 512 كيلو بيت بود و كسي تصور نميكرد كه سرعتي معادل دو مگا بيتي را به هيچ كاربري آنهم با قيمتي كاملا ارزان ارائه دهند. و اين درحاليست كه در حال حاضر و بطور روزافزون تحولاتي در زمينه آي تي چه در داخل و خارج از ايران بوجود ميايد كه در چشم اندازي نه چندان دور ميتوان انتظار سرعت گيگا بيت را هم داشت! البته در نظر داشته باشيد كه كاربرد اصلي اين سرعت مربوط به شبكه داخلي ميباشد.

2- قدرت انتشار بي سيم در مودم  وايرلس پرسرعتHUAWEI-Vodafon HG556a حداقل 100متر در محيط بسته ميباشد:
اين قدرت و پوشش دهي براي يك محيط كاري وسيع بسيار كافي و مناسب بنظر ميرسد كمااينكه هرچه ميگذرد فضاي خانه ها كوچكتر ميشود.
نكته مهم در اين مودم اينست كه انتشار در طبقات مسكوني هم صورت ميگيرد و فقط در سطوح افقي نميباشد.

3- مودم  وايرلس پرسرعت HUAWEI-Vodafon HG556a داراي 4 پورت شبكه است:
براي اشتراك رايانه يا وسائل جانبي به مودم 4 پورت كافي بنظر ميرسد و بسيار بهتر از يك پورت ميباشد! و براي پورت هاي بيشتر نيز ميتوانيد بطور مجزا با سوييچ آنرا اضافه كنيد.

4- مودم  وايرلس پرسرعت HUAWEI-Vodafon HG556a بدون  سيم (كابل) هم انتقال اطلاعات ميدهد:
امروزه كمتر كاربري علاقمند به مستقر شدن دارد و مايل است بتواند دست كم در منزل خود، در هر كجا كه مايل بود به اينترنت دسترسي داشته باشد و مهمتر ار همه بدليل اينكه در هر اتاق ممكن است يك رايانه قرار داشته باشد با اين امكان بي سيم بودن بسهولت افراد ديگر خانواده از يك مودم به اشتراك ميتوانند استفاده كنند و واقعا روش مقرون بصرفه اي بنظر ميرسد. شما با قرار دادن يك كارت شبكه ميتوانيد رايانه ديگري را در يك اتاق ديگر منزلتان به مودم اصلي و از طريق امواج متصل نمائيد و چنانكه داراي رايانه همراه باشيد نيز ديگر نيازي به كارت نخواهيد داشت.
نكته مهم ديگر اينكه جديدا وسايل جانبي مثل چاپگر و اسكنر و ... نيز به سيستم بي سيم (وايرلس) مجهز شده اند كه شما ميتوانيد مثلا چاپگر خود را بروي ميز ديگر گذاشته و بدون سيم توسط رايانه تان از آن كار بگيريد و اين امكان و قابليت ميتواند برايتان بسيار مهم و جالب باشد. بنابراين سعي كنيد كه براي خريد چاپگر يا اسكنر ... نيز مدل بي سيم آنرا كه قريب به 20 الي 40 هزار تومان گرانتر است را انتخاب كنيد تا چنين امكان ارزشمندي را از دست ندهيد.

5- مودم  وايرلس پرسرعت HUAWEI-Vodafon HG556a ادوات يو اس بي دار بي سيم (وايرلس) را به اشتراك ميگذارد:
اين يك امكان جديد است كه بر روي مودم پر سرعت بي سيم HUAWEI-Vodafon HG556a قرار داده شده و از آنجا كه بسياري از ادوات جانبي داراي اتصال (پايانه) يو اس بي هستند و از كايل هاي موازي (پارالل) و سري كمتر خبري شنيده ميشود! بنابراين شما ميتوانيد بسهولت ديسك سخت بيروني خود را كه داراي اتصال يو اس بي است و يا چاپگر ... را به مودم وصل كرده و با ديگر رايانه هايتان به اشتراك بگذاريد. و اين نيز باعث ميشود بيش از پيش به كارايي اين مودم علاقه مند شويد.
نكته حائز اهميت اينكه در اين مودم دو پايانه (پورت) براي اداوات يو اس بي دار در نظر گرفته شده است تا از امكانات بيشتري براي اشتراك گذاري اين نوع ادوات استفاده نماييد.

6- مودم  وايرلس پرسرعت HUAWEI-Vodafon HG556a از مودم سيمكارتي نيز پشتيباني ميكند!
اما برگ برنده اين مودم در پشتيباني از مودم هاي سيم كارتي ميباشد كه لااقل در حال حاضر معدود مودم ها داراي چنين امكاني هستند و شما مطمئن باشيد دير يا زود بعنوان يك كاربر رايانه كه فقط عادت به اين دارد كه روزي چند دقيقه به صندوق پستي خود سر بزند و يا سايت مورد علاقه اش را يك نگاه كوتاه بيندازد ناچار خواهيد شد يك مودم سيمكارتي خوب تهيه كنيد تا هيچ وقت اسير شركت هاي ارائه دهنده خدمات اينترنتي نباشيد. چراكه بسيار متداول است كه اپراتورها گاه دو الي چند روز بدلائل فني قادر به تامين خدمات بطور ايدال نيستند و شما ميمانيد و اينترنت هوشمند 50 كيلو بيتي شما!!
نكته جالب توجه اينكه در اين مودم يك جايگاه مجزا را براي مودم سيمكارتي در نظر گرفته شده تا چنانكه به پايانه هاي ديگر يو اس بي تان وسيله جانبي متصل كرده ايد ناچار به قطع آنها نشويد.

7- مودم  وايرلس پرسرعت HUAWEI-Vodafon HG556a از تلويزيون كابلي هم پشتيباني ميكند.
در اين مودم شما نه تنها ميتوانيد از پايانه تلفن آن براي تلفن بلكه براي نمابر و حتي تلويزيون كابلي هم استفاده نماييد.

8- مودم  وايرلس پرسرعت HUAWEI-Vodafon HG556a داراي ضد نويز است:
بسياري از مودم ها علي رغم قيمت گرانشان اما ضد نويز (تفكيك كننده) نداشته و شما ناچاريد كه يك ضد نويز (اسپليتر) نيز خريداري كنيد و در حاليكه مودم HUAWEI-Vodafon HG556a  اين وسيله ارزشمند را نيز در اختيارتان قرار داده است.

 9- و اما قيمت مودم  وايرلس پرسرعت HUAWEI-Vodafon HG556a :
قيمت اين مودم در قياس با مودم هاي موجود واقعا پائين است بطوريكه با توجه به امكانات آن شايد نصف آنها باشد و اين برگ برنده ديگر HUAWEI-Vodafon HG556a ميباشد پس نيازي نيست كه بيشتر صبر كنيد چراكه هم اكنون ما اين مودم را با ارسال رايگان و با قيمتي كاملا مناسب تحويل منزل داده تا از استفاده از آن لذت ببريد!


نكته مهم در مورد اين مودم:
مودم تهيه شده توسط ما، اصل  و داراي شماره سريال بر بدنه و پاكت و داراي 1 سال ضمانت نامه معتبر ميباشد و نيز ما اين مودم را با ارسال رايگان به سراسر ايران بمشتريان گرامي عرضه ميكنيم.

از آنجا كه اين مودم روتر از مودم هاي سيمكارتي و حافظه هاي يو اس بي نيز پشتيباني ميكند، شما ميتوانيد بهترين مودم سيمكارتي را نيز از ما تهيه بفرمائيد.
در اينگونه مودم ها يك رم ميكرو اس دي رايگان برايتان قرار داده ايم كه ميتوانيد توسط مودم روتر، آنرا نيز به اشتراك بگذاريد.

 

بالاي صفحه


 

روتر جيبي پاور بانك حيم و مودم هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر، يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت

مودم روتر هاي جيبي پاور بانك حيم و هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر !

يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت!

روتر جيبي پاور بانك حيم و مودم هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر، يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت

در تبلتهاي بدون سيمكارت داخلي، براي اتصال به اينترنت ميبايست از مودم هاي بيروني (و بطور كلي دانگل - يو اس بي دار) استفاده كرد.اين مودم ها از طريق پايانه يو اس بي (ميني يا ميكرو) به تبلت متصل شده و توسط سيستم عامل اندرويد به پردازشگر تبلت (يا گوشي) معرفي شده و تعاملات لازم انجام ميگيرد. و بطور كلي بصورت بشناس و اجرا كن (P&P) و خودكار انجام ميگيرد.
البته از آنجا كه سيستم عامل اندرويد عمدتا بر روي گوشي و تبلت تعبيه شده و اين دو وسيله همراه قاعدتا داراي حافظه محدود و ناچيزي هستند، امكان قرار دادن درايور همه انواع مودم هاي يو اس بي دار در اندرويد نيست كما اينكه شايد هزاران مدل و صد ها عنوان تجاري از اين دست از مودم هاي يو اس بي دار در بازار وجود داشته باشند. در نتيجه تعداد معدودي از مودم هاي يو اس بي دار در آن تعريف شده كه بيشتر آنها را مودم هاي هواوي تشكيل ميدهد.

اگر چه شما براي نصب مودم هاي تعريف شده هواوي بر روي تبلت و گوشي ها چندان دچار زحمت نخواهيد شد چراكه در تبلت و گوشي، وسيله وصل شده بطور خودكار شناسائي شده و پيكربندي لازمه انجام ميگيرد و چنانكه بسته اينترنتي مربوطه فعال شده باشد بسهولت به اينترنت وصل خواهيد شد. مع الوصف بدليل ابتدايي بودن سيستم عامل اندرويد باز هم احتمال عدم موفقيت اتصال به اينترنت را خواهيد داشت!

در اين سايت سعي ما براين است كه با آشنا كردن كاربران اينترنتي به محصولات مشترك شركت حيم و هواوي (روترهاي سازگار با مودم هواوي E173 ) راه حل ساده و آسان و قطعي جهت  اتصال به اينترنت تبلت و گوشي همراه (موبايل) را معرفي كنيم.
لطفا براي ورود به سايت پاور بانك حيم دكمه بزنيد!>> www.hame.i8i.ir

Free web page counter