چگونگي نصب كردن مودم هواوي Huawei E1750 بر روي كامپيوتر و لپ تاپ و تبلت-مودم اندرويد ساپورتE1750-Android Support-مودم همراه براي تبلت-اينترنت همراه براي تبلت-مودم يو اس كارت-مودم3g-تري جي مودم-3g modem-usb cart-gsm modem-امريكائي اصل-كوالكام wireless router

چگونگي نصب كردن مودم هواوي Huawei E1750 بر روي كامپيوتر و لپ تاپ

Huawei E1750

توصيف سريع مودم توصيف كامل مودم شيوه نصب مودم بر روي رايانه  مودم هاي هواوي مناسب تبلت

 

شيوه نصب مودم بر روي رايانه

نصب خودكاربر روي رايانه و تبلت:

Huawei E1750-Android Supportمودم هواوي Huawei E1750 يك در پوش نيمه دارد كه براحتي باز ميشود و سيمكارت را داخل جايگاه آن گذاشته و سپس در پوش را سرجايش ميگذاريد.

داخل مودم هواوي Huawei E1750 تمامي داريورهاي سيستم عامل هاي موجود قرار گرفته و بمحض اتصال به پايانه يو اس بي، مودم بطور خودكار نصب ميشود. براي رايانه، چنانكه مايل به ساختن يك اتصال بطور دستي ميباشيد ميتوانيد بعد از نصب، در نوار ابزار تول را زده وارد گزينه آپشن شده و سپس پروفايل منيجر را انتخاب مينماييد و آنگاه دكمه نيو را زده و يك اتصال ميسازيد و ميتوانيد كه براي پروفايل نيم هر نامي انتخاب كرده و دكمه استاتيك را زده تا بتوانيد اي پي ان اپراتور سيمكارت تان را وارد نماييد و جلوي اكسس نامبر هم ستاره 99 مربع را براي همه اپراتورها مينويسيد.
سپس ذخيره كرده و دكمه ديفالت را ميزنيد تا هميشه اين اتصال پيش گزينه شود.

چنانكه در اتصال به اينترنت دچار مشكل شديد ميتوانيد به بخش هاي پشتيباني سايت مراجعه نموده و يا با شماره تلفن ما تماس حاصل فرماييد.
شما ميتوانيد فعلا به اين سايت ما مراجعه نموده و پاسخ بسياري از سوالاتتان را دريافت نماييد:

www.pp.i8i.ir
پرسش و پاسخ

در مورد تبلت ها نيز بمحض اتصال مودم به كابل ، تبلت آنرا جستجو و شناسايي كرده و نصب خودكار انجام ميگيرد.


 شيوه نصب مودم هواوي Huawei E1750 بر روي رايانه كامپيوتر لپ تاپ

 

نكته مهمي كه قابل ذكر است اينست كه اين مودم نه تنها از نظر سخت افزاري بلكه از نظر فريم وير نيز بكرات بروز شده و اپراتور هاي مختلف بنا به امكاناتي كه مايليند در اختيار كاربرانشان قرار دهند از هواوي درخواست فعال و يا غير فعال كردن برخي گزينه هاي توانمندي سخت افزار را داده و نيز امكانات خاص خودشان را نيز بطور انحصاري در آن گنجانيده اند بطوريكه ممكن است شاهد انواع فريم ويرها در اين مودم باشيد ولي چنانكه با دستورات اي تي كماند آشنا باشيد قادر خواهيد بود تا با نوشتن آنها از تمامي اين توانمندي ها كه در سايت درج كرده ايم براي فعال كردن آنها استفاده نماييد و نيازي به فريم وير پيش گزينه آن نخواهيد داشت.
براي مثال يك تصوير از فريم وير نسخه سال 2011 كه متعلق بخود هواوي است را برايتان قرار داده ايم.

شيوه نصب مودم هواوي Huawei E1750 بر روي رايانه كامپيوتر لپ تاپ

بالاي صفحه

روتر جيبي پاور بانك حيم و مودم هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر، يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت

مودم روتر هاي جيبي پاور بانك حيم و هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر !

يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت!

روتر جيبي پاور بانك حيم و مودم هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر، يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت

در تبلتهاي بدون سيمكارت داخلي، براي اتصال به اينترنت ميبايست از مودم هاي بيروني (و بطور كلي دانگل - يو اس بي دار) استفاده كرد.اين مودم ها از طريق پايانه يو اس بي (ميني يا ميكرو) به تبلت متصل شده و توسط سيستم عامل اندرويد به پردازشگر تبلت (يا گوشي) معرفي شده و تعاملات لازم انجام ميگيرد. و بطور كلي بصورت بشناس و اجرا كن (P&P) و خودكار انجام ميگيرد.
البته از آنجا كه سيستم عامل اندرويد عمدتا بر روي گوشي و تبلت تعبيه شده و اين دو وسيله همراه قاعدتا داراي حافظه محدود و ناچيزي هستند، امكان قرار دادن درايور همه انواع مودم هاي يو اس بي دار در اندرويد نيست كما اينكه شايد هزاران مدل و صد ها عنوان تجاري از اين دست از مودم هاي يو اس بي دار در بازار وجود داشته باشند. در نتيجه تعداد معدودي از مودم هاي يو اس بي دار در آن تعريف شده كه بيشتر آنها را مودم هاي هواوي تشكيل ميدهد.

اگر چه شما براي نصب مودم هاي تعريف شده هواوي بر روي تبلت و گوشي ها چندان دچار زحمت نخواهيد شد چراكه در تبلت و گوشي، وسيله وصل شده بطور خودكار شناسائي شده و پيكربندي لازمه انجام ميگيرد و چنانكه بسته اينترنتي مربوطه فعال شده باشد بسهولت به اينترنت وصل خواهيد شد. مع الوصف بدليل ابتدايي بودن سيستم عامل اندرويد باز هم احتمال عدم موفقيت اتصال به اينترنت را خواهيد داشت!

در اين سايت سعي ما براين است كه با آشنا كردن كاربران اينترنتي به محصولات مشترك شركت حيم و هواوي (روترهاي سازگار با مودم هواوي E173 ) راه حل ساده و آسان و قطعي جهت  اتصال به اينترنت تبلت و گوشي همراه (موبايل) را معرفي كنيم.
لطفا براي ورود به سايت پاور بانك حيم دكمه بزنيد!>> www.hame.i8i.ir

Free web page counter