نحوه راه اندازي واي فاي WiFi در Windows XP براي اتصال به روتر جيبي Hame MPR-A1
مراحل قدم بقدم راه اندازي واي فاي سيستم عامل هاي مختلف براي اتصال بي سيم به روتر جيبي Hame MPR-A1-Pocket WiFi-Hame MPR-A1-تبلت خور اندرويد ساپورت Hame MPR-A1-Android Support-مودم اندرويد ساپورت-Hame MPR-A1-Android Support-مودم همراه براي تبلت-اينترنت همراه براي تبلت-مودم سيار-مودم يو اس كارت-مودم3g-تري جي مودم-3g modem-usb cart-gsm modem-امريكائي اصل كوالكام- wireless router

نحوه راه اندازي واي فاي WiFi در ويندوز Windows XP براي اتصال بي سيم به روتر جيبي Hame MPR-A1

 
كاربران عزيز!
با دكمه زدن روي عناوين ذيل، مطالب كاربردي در ارتباط با تنظيمات و پيكربندي هاي ضروري مودم و روتر جيبي تان را ميتوانيد مطالعه بفرماييد (در صفحه اي كه قرار داريد حاشيه آن قرمز رنگ خواهد شد):
 
مراحل قدم بقدم راه اندازي واي فاي WiFi در ويندوز ايكس پي Windows XP:

در اين بخش با نحوه راه اندازي واي فاي رايانه و تبلت تان در سيستم عامل هاي مختلف آشنا خواهيد شد. تا با پيكر بندي آنها بتوانيد با مودم جيبي Hame MPR-A1 ارتباط بدون سيم برقرار كنيد.
توجه داشته باشيد كه رايانه تان حتما ميبايست سخت افزار گيرنده واي فاي را در مادر برد داشته باشد و اگر نداشت ميتوانيد آنرا جداگانه تهيه كرده (در اندازه كوچك در حد فلش ميباشد كه به يو اس بي وصل ميشود)و آنرا نصب كرده تا بتوانيد مراحل زير را انجام دهيد.

نحوه راه اندازي واي فاي WiFi در ويندوز ايكس پي Windows XP:
ابتدا مودم را روشن كرده وقتي واي فاي آن كامل برقرار شد:

1- دكمه استارت و سپس كنترل پانل را زده (به حالت كلاسيك برويدClassic View) و نماد Network Connections را دكمه بزنيد.

نحوه راه اندازي واي فاي WiFi در Windows XP براي اتصال به روتر جيبي Hame MPR-A1

2- سپس روي نماد Wireless Network Connection  راست كليد كرده و گزينه View available wireless networks را انتخاب نماييد.

نحوه راه اندازي واي فاي WiFi در Windows XP براي اتصال به روتر جيبي Hame MPR-A1

3- ممكن است كه فهرستي از مودم هايي كه بطور بي سيم در محيط وجود دارند را مشاهده نماييد (ممكن است مودم هاي همسايه هم در آن باشند سعي نكنيد به آنها كاري داشته باشيد!!) و چون مودم خودتان را هم روشن كرده ايد آن نيز ميبايست در در اين فهرست تحت نام Hame_A1 موجود باشد.
روي آن دكمه بزنيد. و از آنجا كه داراي رمز فعال نيست ميتوانيد با باز كردن مرورگرتان به اينترنت وصل شويد.
نكته ديگر اينكه رمز پيش فرض براي روتر شما همان رمزي است كه روي بدنه مودمتان درج شده است و اگر هم مايل به تغيير آن هستيد ميتوانيد از طريق سامانه اينترنتي آنرا تغيير دهيد و نيز براي بازگشت به حالت اوليه از طريق دكمه ريز داخلي كه در روتر موجود است و در عكس مربوطه آنرا نشان داديم استفاده كنيد.

نحوه راه اندازي واي فاي WiFi در Windows XP براي اتصال به روتر جيبي Hame MPR-A1


كاربران عزيز!
با دكمه زدن روي عناوين ذيل، مطالب كاربردي در ارتباط با تنظيمات و پيكربندي هاي ضروري روتر جيبي تان را ميتوانيد مطالعه بفرماييد (در صفحه اي كه قرار داريد حاشيه آن قرمز رنگ خواهد شد):

بالاي صفحه

روتر جيبي پاور بانك حيم و مودم هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر، يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت

مودم روتر هاي جيبي پاور بانك حيم و هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر !

يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت!

روتر جيبي پاور بانك حيم و مودم هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر، يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت

در تبلتهاي بدون سيمكارت داخلي، براي اتصال به اينترنت ميبايست از مودم هاي بيروني (دانگل - يو اس بي دار) استفاده كرد.البته در سيستم عامل تبلت ها (اندرويد) از آنجا كه داراي حافظه تعبيه شده نسبتا ناچيزي ميباشد امكان قرار دادن درايور همه انواع مودم ها نيست و تعداد معدودي از مودم هاي يو اس بي دار در آن تعريف شده كه بيشتر آنها را مودم هاي هواوي تشكيل ميدهد.

البته براي نصب مودم هاي تعريف شده هواوي بر روي تبلت ها چندان دچار زحمت نخواهيد شد چراكه در تبلت، وسيله وصل شده بطور خودكار شناسائي شده و پيكربندي لازمه انجام ميگيرد و چنانكه بسته اينترنتي مربوطه فعال شده باشد بسهولت به اينترنت وصل خواهيد شد. مع الوصف بدليل ابتدايي بودن سيستم عامل اندرويد باز هم احتمال عدم موفقيت اتصال به اينترنت را خواهيد داشت!

در اين سايت سعي ما براين است كه با آشنا كردن كاربران اينترنتي به محصولات مشترك شركت حيم و هواوي (روترهاي سازگار با مودم هواوي E173 ) راه حل ساده و آسان و قطعي جهت  اتصال به اينترنت تبلت و گوشي همراه را معرفي كنيم.

Free web page counter