كليه خدمات مرتبط با چاپگر سوزني Compuprint SP 40 plusنو و دست دوم با ضمانت يكساله و تعمير و تامين لوازم مصرفي با قيمت مناسب

نحوه خريد و يا درخواست فرم پيش فاكتور Compuprint SP 40 plus


-چاپگرسوزني Compuprint SP 40 plus

چاپگرهاي سوزني

 فروش انواع چاپگرهاي سوزني مخصوص بانك-دفترچه هاي گذرنامه، بيمه، بليط،چك، اسناد، اوراق قرضه-چاپگرباركد، ريلي، مقوائي

Passbook Printer Compuprint SP 40 plus Special Printers

● چنانكه مايل به خريد چاپگر Compuprint SP 40 plus  نو و يا دست دوم ميباشيد:
ابتدا جهت اطلاع از قيمت روز و موجودي و مشاوره نوسط تلفن ثابت و يا همراه، با ما تماس گرفته و در صورت موجود بودن كالاي مورد نظرتان، چنانكه در شهرستان ميباشيد مبلغ چاپگر را به اضافه هزينه ارسال با تيپاكس بحساب بانك ملت واريز نموده و سپس موارد ذيل را توسط پيام كوتاه ارسال نموده تا در اسرع وقت چاپگر را برايتان ارسال نماييم.
1- نام كامل
2- نام شركت يا موسسه
3- نشاني كامل
4- شماره تلفن ثابت و همراه شخص خريدار

● لازم بذكر است كه:
مشتريان تهراني ما ميتوانند مبلغي را بعنوان پيش پرداخت واريز نموده و مابقي را به پيك بپردازند.

● توجه به اين نكات لازم ميباشد كه:
اولا ما صرفا فروشنده چاپگر ميباشيم و ضمانت كالا بعهده وارد كتتده و منبع اصلي تامين كننده كالا ميباشد. و مطابق قاعده، فروشنده در هيچ كجا تعهدي نسبت به ضمانت كالا ندارد. و ثانيا نصب و راه اندازي نيز توسط كارشناس مربوطه انجام پذير است و هزينه تعريف شده طبق اتحاديه را شامل ميباشد. و ما صرفا ميتوانيم مراجع مختلف را معرفي نماييم.

● نهايتا بايستي در نظر داشته باشيد كه:
چاپگر سوزني موارد استفاده هاي زيادي داشته اما جهت استفاده از آن براي منظور خاص، حتما ميبايستي نرم افزار مربوط به آن قبلا تدارك ديده شود و با شركت تامين كننده نرم افزار هماهنگي هاي لازم بعمل بيايد و و نوع كاغذ و اندازه فرم و ... همگي از قبل پيش بيني شده باشد تا بعد از خريد دستگاه دچار مشكلات مربوط به آن نشويد.

● اما چنانكه قصد خريد چاپگر دست دوم داريد خوب است بدانيد:
ما از معدود مراكزي هستيم كه چاپگر دست دوم را با 6 الي 12 ماه ضمانت تحويل مشتريان عزيز ميدهيم ولي چنانكه قصد خريد چاپگر دست دوم داريد حتما ميبايستي با كاركرد ان كاملا آشنا بوده، نحوه نصب و راه اندازي را تسلط كافي داشته و نرم افزار مربوط بكارتان را نيز در اختيار داشته و از نظر كاربري هيچ مشكلي نداشته باشيد چراكه در غير اينصورت از همان ابتدا به چاپگر صدمه وارد كرده و از حالت ضمانت خارج خواهد شد. تشخيص صدمات مربوط به عدم كاربري صحيح توسط كارشناس، كاملا ساده بوده و نيازي به اثبات ندارد!

● چنانكه چاپگرتان دچار مشكلي ميباشد بد نيست بدانيد:
معمولا تعميركاران ابراز ميكنند كه فقط در كارگاه قادر به تعمير هستيم و در محل دچار مشكل خواهيم شد. و مشتريان نيز مايلند چاپگرشان در محل كارشان تعمير شود.
بنابراين ما گروه تعميركاراني در اختيار داريم تا چاپگر شما را در محل و مطابق تعرفه اتحاديه انجام خواهند داد و نياز به ارسال چاپگرتان نخواهد بود.

● و نيز چنانكه نيازمند مواد مصرفي ميباشد با ما تماس بگيريد:
مواد مصرفي مثل ريبون و كاغذ و رول (البته در حد تعداد) را، با قيمت مناسبي ميتوانيد توسط ما تهيه نماييد.

● و بعنوان نكته آخر اينكه:
چنانكه مايليد برايمان نامه اي ارسال نماييد و يا پيش برگ فروش كالا درخواست نماييد پس از اينكه بنشاني پست الكترونيك ما موارد 4 گانه خود را ذكر كرديد درخواست و سوالتان را پرسيده و بعد از ارسال نامه بما پيام كوتاه داره و يا تماس تلفني گرفته تا بدرخواست شما در اسرع وقت رسيدگي شود.

نام كامل:    محمدصادق كاظم دهباشي
كارت ملت:
حساب ملت:

فروشگاه اينترنتي كبوتر-فروش لوازم اداري

كد ملي شيبا:

ir 94 0120 0100 0000 3212 5544 37

 
پست الكترونيك:

cabotar@gmail.com

شماره تلفن ثابت:

021-77193553

شماره تلفن همراه:

0919-7538138

نشاني دفتر تهران:

نارمك سرسبز ميدان 46 شماره 2

 

بازگشت به بالا

 

چاپگر پست بانك,چاپگر بليط آژانس,چاپگر چك,چاپگر دفترچه,چاپگر گذرنامه,چاپگر باركد,چاپگر سوزني,چاپگر مقوا,چاپگر ريلي,چاپگرمخصوص