در باره شركت ZTE بيشتر بدانيم

مودم هاي جيبي نسل سوم واي فاي دار Pocket WiFi 3G Modem Router
http://www.i8i.ir/all/modem/3g-wifi/zte/index.htm

 

در اين صفحه ميخوانيم:

 wireless router-111222

صفحه اصلي i8i >>  مودم هاي جيبي ZTE >>  توصيف كامل مودم جيبي ZTE-MF60
 

wifi.i8i.ir 

 
  صفحه اصلي مودم دانگل مودم جيبي3G مودم جيبي4G روتر وايفاي گوشي تبلت لوازم رايانه لوازم ديگر پشتيباني خريد اينترنتي ارتباط با ما  
فهرست مودمهاي وايفاي 3G در اين سايت
www.wifi.i8i.ir
Huawei E8231
Huawei D25HW
Huawei E5220
Huawei E5832
Huawei E5830
Huawei E5330
Huawei E5336
ZTE-MF 60
ZTE-MF 61
ZTE-MF 62
ZTE MF 80
ruby-RW01
 
آمار بازديد
ارتباط با ما
ارتباط با سايت
نشان سايت
 
مودم هاي معرفي شده در بخش هاي ديگر سايت

مودم هاي سيمكارتي  يو اس بي (دانگل)
GSM 3G USB

مودم دانگل هواويE173
ارسال انبوه پيامك 
مودم هاي فوق توانايي ارسال گروهي پيام كوتاه را توسط نرم افزار مخصوص كه رايگان ميباشد دارند.
شما ميتوانيد با تهيه يكي از اين مودم ها و با شماره خط سيمكارت خود اقدام به ارسال انبوه پيامك تبليغاتي بنماييد.
در ضمن ميتوانيد بسادگي آنرا توسط يك روتر جيبي پاوربانكي حيم Hame (در ذيل موجود ميباشذ) واي فاي و 20 كاربره نماييد

روتر-وايرلس، واي فاي،جيبي-روميزي:
3G-4G LTE-FDD


برگزيده ترين محصول ● روتر پاوربانكي حيم:
مدل Hame-F1
روتر پنج در يك پاوربانكي حيم
● داراي باتري پاوربانكي 7800  ميلي آمپري اصل
● داراي پورت لن جهت كليه لوازم لن دار براي اتصال يه اينترنت و انتشار اطلاعات از طريق اينترنت
● داراي پورت يو اس بي جهت اتصال به مودم هاي يو اس بي سيمكارتي
● تكرار كننده (هات اسپات) جهت اشتراك با لوازم واي فاي دار
● توانايي 20 كاربره كردن مودم هاي اي دي اس ال كابلي و مودم هاي سيمكارتي همراه
●  به اشتراك گذاري كليه اسناد در فلش يا هارد اكسترنال به ادوات واي فاي دار
● يك سال ضمانت
روترHame-MPR A1
روترجيبي  Hame R1
روتر پاوربانكHame F2
 
آشنائي با پاوربانك
جهت آشنائي بيشتر با باطري هاي پاوربانكي، انتخاب و خريد درست، همچنين شيوه نگهداري و بهترين روش شارژ آن،  بنشاني فوق مراجعه فرمائيد.
 
مودم جيبي واي فاي و دانگل نسل سوم-Pocket WiFi 3G Modem Router
  Huawei درباره Huawei  ZTE درباره ZTE بي نام مفهوم استوك بي نام نوبرند  
اين مقاله از سايت ديگرمان www.3g.i8i.ir كپي شده و اگر رنگ قالب آن با اين سايت ناهمگون است به همين دليل ميباشد!
 

در باره شركت ZTE بيشتر بدانيم!

زمانيكه بتازگي دنياي ارتباطات در سال 1985 (1364 خودمان)  وارد عرصه اينترنت و شبكه هاي مخابراتي از راه دور ميشد و گام هاي اوليه را در اين راستا را بر ميداشت شركتي تحت عنوان  中兴通讯股份有限公司  تاسيس شد و در بازار معاملاتي هنگ كنگ با نام SZSE با نوع فعاليت شركت صنعتي تجهيزات شبكه و ارتباط از راه دور Zhongxing پا بعرصه وجود گذاشت كه موسس آن هو وگيو Weigui بود و مقر مديريتش در  شنژن،گوانگدونگ ، چین قرار داشت (و دارد).البته تاسيس و رشد اين شركت به قبل آن زمان برميگردد كه هسته اوليه اي دولتي داشته و بعد از اصلاحات اقتصادي در چين كاملا منطبق با نظام سرمايه داري شده و از اتحاد چند شركت همساز در زمينه الكترونيك رشد كرد تا در راستاي صنعت مخابراتي شكل گرفته و قوام يافته شد.
شركت ZTE در حال حاضر بعنوان توليد كننده گوشي همراه تبلت و مودم و از همه مهمتر جزو معدود شركت هاي طراز اول نصب و راه اندازي شبكه هاي مخابراتي همراه در سراسر جهان ميباشد.  بعنوان مثال ميزان درامد خالص آن در سال 14 (در كمتر از  30 سال فعاليت خود) چيزي در حد CN ¥ 2634000000 -2014 بوده و نيز ميزان كل دارايي شركت ZTE در آن سال بعدد  بزرگي در حد  CN ¥ 106214000000 رسيده و جالب است بدانيد كه تعداد كل كاركنان ZTEنيز در سال 14 به نزديك70 هزار نفر (69093 ) ميرسد!

در حال حاضر شركت ZTE با نام چيني 中兴通讯股份有限公司 كه بزبان چيني بمعناي "شركت ارتباطات چين" و با نام انگليسي  كاملا ساده ( تقريبا معرف دو حرف اوليه چيني آن ) ZTE به مردم دنيا معرفي شده است.
ساختمان بزرگ ZTE در شين زن چين قرار دارد.

شركت هاي زير مجموعه ZTE در سراسر دنيا

شركت ZTE در سراسر دنيا از امريكاي شمالي و جنوبي تا آسيايي و بخصوص استراليايي حضور و فعالیت گسترده ای دارند و جالب اینکه سعی میشود درصد قابل توجهی از اعضا و مسئولین رده بالای آنها نیز   محلی باشند  و مضافا اينكه در كشورهايي هم كه دفاتر نمايندگي ندارد هم قراردادهاي كلان و راهبردي به اجرا گذاشته اند (مثل ايران) :
 •  اندونزی PT. ZTE Indonesia

PT ZTE اندونزی نماینده ZTE كه بسیاری آنرا باعنوان TBK PT Telkom اندونزی ميشناسند، TBK PT Telekomunikasi Seluler، TBK PT Indosat، PT Smartfren TBK، PT XL Axiata ، و همچنین عرضه محصولات و برپايي نمايشگاه ها در اندونزي با  علائم تجاری ZTE برگزار می شود.

 • استرالیا-ZTE (Australia) Pty Ltd

 شركت ZTE در سال 2005 وارد  بازار استرالیا شد،  و از سال 2009  (استرالیا) ZTE Pty به عنوان تامین کننده منحصر به فرد گوشی های ZTE، عمل می کند. و تامين كننده کارت های شبکه ، و سایر محصولات به مشتریاني چون Telstra ، در استرالیا می باشد.

 • آلمان ZTE Deutschland GmbH

 در سال 2005 ZTE GmbH درآلمان دفتر مرکزی آن در دوسلدورف تاسیس شد. تا سال 2008تعداد60٪ از كاركنان و مديران يعني 50 نفر، كه به صورت محلی انتخاب شدند، استخدام شده بودند.

 • ایالات متحده آمریکا ZTE USA Inc

در ایالات متحده آمریکا ZTE با دفتر مرکزی اش در ریچاردسون، تگزاس، شرکت های فرعی را در آمریکای شمالی   ارائه خدمات می دهد گوشی های بی سیم و فرستنده گيرنده و راه حل های شبکه سازي در ایالات متحده است. شرکای ZTE درایالات متحده آمریکا هیوستون راکتز NBA ميباشند.

 • هنگ کنگ ZTE (HK) Ltd

 در هنگ کنگ ZTE تحت عنوان شرکت آموزشی ویبولیتین (چین) در زمینه هایی مانند ايجاد قراردادهاي بين المللي عمل می کند.

 • برزیل ZTE do Brasil Ltda

 در برزیل ZTE نيز تحت عنوان LTDA  فعاليت ميكند . در سال 2002 با دفتر مرکزی در سائو پائولو تاسیس شد  و دفاتر ديگرش در ریو دو ژانیرو و برازیلیا ميباشد. شركت  در برزيل ارائه دهنده دستگاه های تلفن همراه و راه حل های ايجاد شبکه برای بازار بزرگ برزیل ميباشد.

 • پاکستان ZTE Pakistan Pvt Ltd

 در سال 1999 شركت  ZTE در بازار پاکستان  معرفی شد . دفتر مرکزی آن در اسلام آباد و دفاتر بزرگ در لاهور و کراچی . به ارائه تجهیزات مخابرات ميپردازد، از جمله ديگر فعاليت هاي شركت، ارائه راه حل های شبکه و خدمات مدیریت به اپراتورهای مخابراتی در پاکستان یعنی PTCL ، نورویگن ، زونگ ، SCO ميباشد.


محصولات
ZTE

محصولات شركت ZTE را می توان تقریبا به سه دسته گروه بندي كرد:

 1. تجهیزات استفاده شده توسط اپراتورهای شبکه (اكسس پويت و اكس چنچ و وايرلس و غیره)شبکه های حامل  54٪- Carrier Networks ،
 2. تجهیزات شبکه های دسترسی  از زاه دور به ادوات شبكه (مورد استفاده پایانه ها) گوشي هاي همراه و مراكز  و شبكه هاي سخت افزاري آنها،  (تزمينال ها و پورت ها) 29٪ - Terminals
 3. مخابرات ( 17٪)  Telecommunication
   و نيز خدمات، که شامل نرم افزار است.

اين شركت علاوه بر اينها خدمات طولاني مدت رايگان را نيز به مشتريان خود در ارتباط با پشتيباني از تجهيزات فيبر نوري و ارتباطات نوين و نيز پژوهشي جهت توسعه مراكز در ارتباط با آنها ارائه ميدهد كه مايه تقويت و كارامدي بيشتر شركت شده است.

شركت ZTE در ايران نيز بكمك مخابرات (البته بخش استراق سمع و امنيت داخلي!) آمده و در دسامبر 2010، ZTE فروختن  سیستم ها و دستگاه ها و تجهيزات استراق سمع در تلفن و اینترنت ارتباطات و تحت کنترل قرار دادن آنها توسط شرکت دولتي مخابرات ایران را بعهده گرفت این سیستم ممکن است کمک به دولت ایران، در جهت نظارت و پیگیری مخالفان سیاسی تلقي شود.

شركت ZTE همواره از پيشگامان صنعت مخابرات همراه بوده و در ارائه سيستم هاي نوين نسل سوم و چهارم تلفن همراه، جزو اولين ها و ركورد شكن ها چه در اجرا و چه در فروش ميباشد و مدتي پيش نيز براي نسل پنجم تلفن همراه پروژه هايي را براي اولين بار ارائه داده است و قطعا در صدد بدست آوردن اولين رتبه ها در نسل پنجم همراه خواهد بود.

عمده منابع اطلاعات از ويكي پديا ميباشد.
ترجمه و نگارش و ویرایش از فروشگاه اينترنتي كبوتر

www.zte.com.cn

 
چگونه يك مودم سيمكارتي با سرعت مناسب انتخاب كنيم؟چنانكه در مورد مطلب فوق نظرات خاصي داريد لطفا با ما درميان بگذاريد.
و نيز اگر با آن موافق هستيد آنرا توسط G+1 با ديگران به اشتراك بگذاريد!
با تشكر
فروشگاه اينترنتي كبوتر

نكته!: اشتراگ گذاري مطلب فوق فقط با يك بار دكمه زدن بر روي  G+1  براي عموم، با نام و نشاني پست الكترونيك شما (اگر داراي يك حساب صندوق پست الكترونيك جيميل باشيد) بطور خودكار انجام ميگيرد.

كاربران عزيز، قبل از انتخاب مشورت كنيد!

همچون گذشته سعي خواهيم كرد تا در صورت تماس و درخواست مشاوره، شما را با نيازتان آشنا كرده و سپس نحوه پاسخگويي دقيق به آنرا برايتان توضيح دهيم تا:

بهترين آنچه را كه نياز داريد و مي پسنديد انتخاب كنيد.

 

خريد اينترنتي از فروشگاه  

خريد اينترنتي چيست و چگونه بهترين خريد را داشته باشيم دراين بخش توضيح جامعي در ارتباط با مفهوم فروشگاه اينترنتي داده ايم چرا كه متاسفانه هنوز بعد از سالياني طولاني كه از عمر فروشگاه هاي اينترنتي ميگذرد بدلايل زياد از جمله شيوه هاي نادرست بعضي از صاحبان فروشگاه ها و نيز انتظارات ناممكن خريداران از اين مفهوم، تعابير غير واقعي ايجاد شده و بهمين علت شايد قريب به 70 درصد از خريدهاي اينترنتي بمرحله انجام خود نميرسد! و اين در واقع و در اصل بضرر خريداران اينترنتي است چراكه با عدم درك صحيح از اين امكان خوب مناسب با زمان و شرايط فعلي، خود را از چنين موقعيتي محروم كرده و تن به شيوه هاي حضوري و سنتي ميدهند.
بهرحال اين بخش از سايت براي آشنايي با نحوه خريد اينترنتي و شماره حساب بانكي و نحوه درخواست كالاي مورد نظرتان ميباشد.
 


بالاي صفحه

به اشتراك گذاري عنوان و نشاني مطلب فوق در سايت هاي اجتماعي

friendfeed cloob delicious digg twitter-تئوتر

ياهو-yahoo

google plus-گوگل پلاس گوگل بوت مارك-google bookmarks گوگل باز-google buzz بالاترين-balatarin Technorati linkedin-لينكدين whatsapp-واتس آپ facebook-فيس بوك telegram-تلگرام
بر پا شده سال 89 - بروز شده در بهار 96
Free web page counter